دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخاری برای جامعه نخبگان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور جمعی از سرآمدان ایثارگر، مستعدین برتر و مسئولین بنیاد نخبگان استان گلستان در روز پنج شنبه مورخ 6 مهر سال 1396 از خانوده های معظم شهدا دیدار و از آنان تجلیل شد.


در این دیدار خانواده های شهیدان غلامی، عقیدی و صالحی به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت‌های فرزندان شهید خود پرداختند.

داوود عامری، جانباز 70 درصد و سرآمد ایثارگر در این دیدار معنوی گفت: آسایش و آرامش امروز ، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی جانفشانی نمودند.

ایشان افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

ولی الله جعفری، آزاده و جانباز 35 درصد، تکریم و خدمت به خانواده شهدا را بزرگداشت شعائر اسلامی توصیف نمود و اذعان داشت: شهدا عامل بقای انقلاب هستند.

علی اصغر شکفته، آزاده و جانباز 25 درصد، برگزاری اینگونه مراسم و مناسبتها را بهانه ای برای تجدید پیمان با آرمانهای امام و انقلاب دانست.

گفتنی است دراین سلسه دیدارهای معنوی و صمیمی که به همت بنیاد نخبگان استان گلستان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و استانداری گلستان ترتیب یافت، از مجموع 3 خانواده شهید در سطح استان از نزدیک دیدار و تجلیل شد.